Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 99,00 zł.

O nas

OPIS DZIAŁALNOŚCI

 Supleprofit to sklep, który powstał z myślą o kliencie i właśnie on jest dla nas najważniejszy. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, od zawodowych sportowców- po osoby, które borykają się z problemami zdrowotnymi. Możesz nas nazwać sklepem z suplementami, witaminami, ziołami bądź żywnością dietetyczną, a dlaczego? Bo wszystko to mamy.  Jesteśmy jedynym sklepem w okolicy, który to wszystko oferuje. 

 

HISTORIA

 Cofnijmy się w czasie do 2015 roku, kiedy to młody pełny ambicji i pasji chłopak o imieniu Daniel założył sklep pod nazwą Supleprofit. Na pytanie dlaczego wybrał akurat ten model biznesowy odpowiedział „Zawsze to kochałem, suplementami zacząłem się interesować już w wieku 15 lat, wtedy również zaczęła się moja przygoda z siłownią oraz sportami wali, która zresztą trwa do dziś”. Kto by się spodziewał, że zaledwie 10 lat później otworzy swój pierwszy sklep z takim właśnie asortymentem. Dziś już w sklepie na Batorego 24 pracują 2 wykwalifikowane osoby swietnie znające się na swojej pracy, a to dopiero początek tej pięknej przygody.

 

 

SUPERPRACOWNICY

 Czyli zespół ludzi, którzy pilnują, aby doświadczenia klienta po wizycie w naszym sklepie jak i zarówno stronie internetowej były jak najlepsze, a w ten skąd wchodzi:

 Daniel- Założyciel sklepu, pasjonat zdrowego życia i aktywności fizycznej, a także rozwoju osobistego. Bystry przedsiębiorca, dla którego nie możliwe nie istnieje. Jest także szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Pomoże ci z każdym problemem. Posiada ukończone kilkanaście kursów z zakresu dietetyki, suplementacji, treningu i interpretacji wyniku krwi.

 Agata- Była właścicielka sklepu zielarskiego, która na ziołach zna się jak mało kto. W swojej karierze pracowała również w kilka aptekach nawet poza granicami państwa. Posiada zawodowy tytuł technika farmaceutycznego ponadto ukończone kursy z ziołolecznictwa, naturopatii i naturalnych metod leczenia oraz certyfikat ze szkolenia dotyczącego medycznych konopii i gospodarki hormonalnej u mężczyzn.

 

CO NAS ŁĄCZY Z NASZYMI KLIENTAMI?

 Cechami łączącymi nas z naszymi klientami jest prozdrowotne podejście do życia, chęć pracy nad sylwetką oraz aktywnością fizyczną i przede wszystkim zamiłowanie do sportu.

 

Staramy się odpowiadać błyskawicznie na każde wasze zapytania i wątpliwości tak że gorąco zachęcamy do kontaktu z nami :
- klikając "Napisz do nas" w górnym rogu (polecana forma kontaktu)
- poprzez formularz kontaktowy,
- pod adresem email supleprofit@gmail.com 
- lub telefonicznie pod numerem 535-114-318.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu PROFIT!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl