Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 79,00 zł.
O nas

Misją przyświecającą naszej działalności od początku istnienia jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszego wsparcia w dążeniu do wyznaczonych celów. Uważamy że tylko dzięki zadowoleniu i zaufaniu jakim obdarzają nas klienci jesteśmy w stanie ciągle się rozwijać, poszerzać wiedzę, poszerzać asortyment i coraz lepiej pomagać w pokonywaniu trudności w walce o lepsze zdrowie, formę i sylwetkę. 

Chcemy byście wiedzieli że możecie nam zawsze zaufać, że nie wciskamy kitu, nie zaproponujemy niczego co uważalibyśmy za zbędne w waszym przypadku, że doradzimy i dobierzemy wam suplementację pasującą do waszych potrzeb jak również portfela. 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Staramy się odpowiadać błyskawicznie na każde wasze zapytania i wątpliwości tak że gorąco zachęcamy do kontaktu z nami :
- klikając "Napisz do nas" w górnym rogu (polecana forma kontaktu)
- poprzez formularz kontaktowy,
- pod adresem email supleprofit@gmail.com 
- lub telefonicznie pod numerem 535-114-318.

Możecie być więcej niż pewni że otrzymacie odpowiedź konkretną i szczerą!

Parę informacji o nas:
Sklep stacjonarny prowadzimy przeszło 4 lata. Zaczynając od niewielkiego lokalu z około 10x mniejszym asortymentem niż teraz. Ze sportem związani jesteśmy trochę dłużej, nie tylko sporty siłowe ale również sporty walki, MMA, BJJ, Judo, Muay Thai, Samoobrona. Ukończyliśmy wiele kursów związanych z dietą, suplementacją oraz treningiem i na tym nie poprzestajemy. Aktualnie jesteśmy w trakcie studiów o kierunku "Fizjoterapia w sporcie". Staramy się być na bieżąco z literaturą, śledzimy badania, słuchamy też waszych opinii, uwag i doświadczeń. Nasza wiedza i asortyment który oferujemy, w połączeniu z waszym uporem i determinacją może zdziałać cuda :)

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu PROFIT!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl