Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 99,00 zł.

Monohydrat

KREATYNA - Królowa suplementacji, najlepiej przebadany, najskuteczniejszy i najbardziej opłacalny suplement diety, realnie podnoszący możliwości wysiłkowe organizmu, poprawiający możliwości wysiłkowe, niwelujący zmęczenie i dodający energii i siły. Jest to związek organiczny naturalnie występujący w organizmie człowieka, w szczególności w mięśniach szkieletowych. Odgrywa ona główną rolę w produkcji ATP czyli głównego źródła energii dla pracujących mięśni. Najczęściej występuje w postaci monohydratu, jabłczanu (TCM), lub Chlorowodorku kreatyny (HCL). 

Kreatyna – na co działa? Jakich efektów można się spodziewać? 

Jesteś osobą aktywną, lubisz różne dyscypliny sportowe, ciężko ćwiczysz na siłowni żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę? Kreatyna to suplement, który pomoże Ci w osiągnięciu założonych celów i pozwoli szybko cieszyć się ze znakomitych rezultatów! Podnosi ona zarówno możliwości wysiłkowe, wpływa na budowę masy mięśniowej, zmniejsza zmęczenie i pomaga w procesie regeneracji mięśni, zwiększa gromadzenie się wody w komórkach mięśniowych, dodaje energii, siły i wytrzymałości. Jest więc to suplement idealny, który zwiększy Twoją energię podczas intensywnych i ciężkich treningów. Dostępna w postaci monohydratu, jabłczanu - TCM bądź chlorowodorku kreatyny HCL. Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz odpowiedni produkt, który z pewnością pomoże Ci osiągnąć widoczne oraz zachwycające efekty. Uniwersalny suplement jakim jest kreatyna to z pewnością jeden z tych produktów, który koniecznie powinien znaleźć się w Twoim planie żywieniowym oraz treningowym! 

Kreatyna dla sportowców – czempionka wśród suplementów! 

Kreatyna to suplement, który uważany jest za jeden z najbardziej skutecznych oraz najbezpieczniejszych. Jest to związek, który produkowany jest w naszym organizmie – naturalnie występuje w komórkach mięśniowych, dostarczenie go w postaci suplementu, który wpływa pozytywnie na trening jest więc w pełni bezpieczne. Więcej energii podczas intensywnego treningu to szybsze efekty wymarzonej sylwetki – pięknej muskulatury czy utraty zbędnych kilogramów. Nic więc dziwnego, że kreatyna dla sportowców to jeden z najchętniej kupowanych suplementów wśród osób stawiających na aktywny tryb życia. Odwiedź nasz sklep i kup kreatynę w atrakcyjnej cenie już dziś! 

Ile kreatyny na kg – oblicz dzienną dawkę

Istnieje wiele różnych sposobów dawkowania kreatyny i wiele różnych planów w jaki sposób to robić, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty – jest to kwestia indywidualna, mocno zależna od naszego organizmu, jak i założonego planu treningowego i celu ćwiczeń. Optymalna dzienna dawka  obliczana jest za pomocą prostego wzoru, który określa że na 10 kg naszej masy ciała przypada 0,3g kreatyny. Można dzienną dawkę podzielić na kilka porcji i przyjmować o różnych porach dnia, a także uzależniając to od tego czy dany dzień jest treningowy czy też nie. Kreatyna dla sportowców to produkt, który ma pomóc w zwiększeniu podaży tego cennego dla organizmu składnika – przelicza się, że dostarczenie 5g kreatyny z jedzenia to opcja zjedzenia kilograma mięsa w ciągu dnia – dla niektórych może to być duże wyzwanie. Dołączona do produktów miarka pomoże Ci odmierzyć odpowiednią ilość i łatwo przygotować dzienną porcję. Dobierz swój sposób suplementacji i postaw na wysokiej jakości kreatynę dla sportowców oraz inne suplementy dostępne w naszej ofercie!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl