Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 99,00 zł.

HGH Fragment - rewolucja w spalaniu tłuszczu

1
HGH Fragment - rewolucja w spalaniu tłuszczu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HGH Fragment 176-191 - spalacz tłuszczu na miarę ery AI? 

Człowiek samoistnie dąży do doskonałości - do ulepszenia zarówno siebie, jak i narzędzi którymi operuję. Zostaliśmy zaprogramowani na przetrwanie, a przetrwanie zależy nie tylko od adaptacji. To przede wszystkim rozwój, parcie do przodu, wchodzenie na wyższy level. Takie nasze gatunkowe flow. Mamy je w kodzie genetycznym, czego najnowszym dzieckiem jest sztuczna inteligencja. Progres nie omija żadnej z nisz, zwłaszcza tych wpływających bezpośrednio na nas. Świat suplementacji i szeroko pojętego wspomagania podlega nieustannej transformacji. Uczymy się siebie, badamy, słuchamy, obserwujemy i chcemy wycisnąć 110% swojego potencjału. Pragniemy oszukać materie, umysł a nawet śmierć. W sferze dbania o ciało, zdecydowanie najwięcej namiętności budzi temat jak najszybszej i jak najmniej inwazyjnej utraty tłuszczu. Magiczna pigułka, która wykona za nas lwią część roboty. Niestety musimy Was zmartwić - jeszcze tego nie wymyślili, ale wszystko przed nami. Na chwilę obecną, muszą wystarczyć nam najnowsze smaczki serwowane przez personel w białych rękawiczkach.

 

O co chodzi z tym fragmentem czegoś? (HGH fragment 176-191)

Fragmentem hormonu wzrostu (z ang. Human Growth Hormone). Wyizolowanym z pełnego profilu w warunkach labolatoryjnych, z przedziału aminokwasów od 176 do 191. Już w ubiegłym wieku odkryto, że ten konkretny obszar jest odpowiedzialny za sterowanie lipolizą, czyli rozkładem i wydalaniem z organizmu zbędnego tłuszczu. Sam hormon wzrostu w pełnej krasie również posiada takie właściwości, jest on jednak znacznie bardziej agresywny w działaniu globalnym, przez co nie nadaje się stricte do eliminacji komórek tłuszczowych. Zapanowanie nad mózgiem procesów lipolizy, rzuca całkowicie nowe światło na kwestie używania HGH w walce z otyłością, czy po prostu starań o lepszą sylwetkę.

 

Mechanizm działania

Mimo upłynięcia dwóch dekad od poznania jego potencjału, działanie tegoż fragmentu HGH wciąż nie zostało do końca odkryte. Cząsteczka wykazuje bowiem silne działanie lipiolityczne, przy jednoczesnym braku właściwości anabolicznych, na wskutek niemożności połączenia z receptorem GH w komórce. Jest to dosyć osobliwe zjawisko, zważywszy na fakt, iż kompletna cząstka hormonu wzrostu jest jak najbardziej anaboliczna - to jeden z głównych środków używanych przez zawodowych kulturystów, chcących zmaksymalizować wyniki w przyrostach suchej masy mięśniowej. Innymi słowy - HGH fragment 176-191 kasuje tłuszcz jak zły i nie wyrządza przy tym większych szkód, jak bywa to przy stosowaniu pełnowartościowego hormonu. Można wysunąć wniosek, że brak działania anabolicznego, oznacza w tym wypadku brak skutków ubocznych. Ideał?


Wykazuje ku temu aspirację i gra mocnymi kartami. Z technicznego punktu widzenia to zupełnie nowy poziom spalania tłuszczu. Związek ten kopiuje schemat działania, w jaki naturalny hormon wzrostu reguluje rozkład fatu w komórkach, ale o wiele szybciej i bez niepożądanych skutków ubocznych, dzięki obejściu klasycznego modelu panoszenia się GH w organizmie. Jest on okrojony z niepotrzebnego czynnika w kontekście utraty zbędnego balastu - wspomnianego już działania androgennego. Dzięki temu proces zachodzi o wiele łagodniej, oszczędzając cenne parametry zdrowotne. Ponadto istnieją przesłanki mówiące o poprawie jakości snu, więc mamy parę pieczeni na jednym ogniu. Zaobserwowano także wzrost gęstości kośćca i o wiele lepszą fuzje białek, co pełny aminogram hormonu wzrostu serwuje w pakiecie podstawowym.

 

HGH Fragment rewolucją w spalaniu tłuszczu

Z całą odpowiedzialnością możemy okrasić w ten sposób tą niepozorną cząsteczkę. Należy jednak pamiętać, iż pomimo najbardziej perspektywicznego działania ostatnich lat z zakresu spalaczy, mamy za mało danych aby zakwalifikować ją jako pełnoprawny i bezpieczny spalacz tłuszczu. Badania przeprowadzone na szczurach dają jednak nadzieję, że już niedługo HGH fragment zdominuje segment fat burnerów i zostanie liderem w tej branży. Na chwilę obecną, zadomawia się nie śmiale w arsenałach osób szukających nowych rozwiązań. I aktualnie zbiera same superlatywy, co napawa optymizmem patrząc na dynamiczny rozwój segmentu suplementacyjnego. Najbliższe lata z pewnością rzucą większe światło na tą innowacyjną formułę. My czekamy. Was również do tego zachęcam

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie znajdujące się na blogu artykuły są własnością sklepu PROFIT i zabrania się ich kopiowania pod karą grzywny zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nasz sklep internetowy specjalizuje się w sprzedaży odżywek i suplementów dietywitaminziółodzieży sportowejakcesoriów sportowych oraz akcesoriów do sportów walki. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób chcących poprawić swoje zdrowiesylwetkę, samopoczucie, formę fizyczną. Oferujemy produkty przyjazne osobom zmagającym się z cukrzycą, SIBO, nietolerancją glutenu, nietolerancją laktozy i wieloma innymi chorobami. Produkty oferowane są również osobom będącym na dietach typu KETO, Paleo, redukcyjnych lub masowych.

Komentarze do wpisu (1)

3 grudnia 2023

Dzień Dobry Mam pytanie czy jest możliwość wysyłki do Holandii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl