Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 99,00 zł.

JOHIMBINA - REWOLUCYJNY SPALACZ TŁUSZCZU I CUDOWNY AFRODYZJAK W JEDNYM

3
JOHIMBINA - REWOLUCYJNY SPALACZ TŁUSZCZU I CUDOWNY AFRODYZJAK W JEDNYM

Johimbina - charakterystyka i zastosowanie wyjątkowego spalacza tłuszczu prosto z natury. 

 

 

 

 

 

 

Johimbina to kolejne, przełomowe odkrycie w sektorze branży suplementacyjnej. Choć jej bogate właściwości znane są ludzkości od wieków, to dopiero czasoprzestrzenny skok nauki na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci postawił ją w większym świetle. Zwiększająca się z każdym rokiem społeczna świadomość, odnośnie zdrowego stylu życia i utrzymywania swojego ciała w należytej formie, owocuje szukaniem przez badaczy i producentów nowych rozwiązań w kontekście bezpiecznego dopingu – czyli suplementów. Umówmy się, są suplementy i supLAMENTY, po których to tych drugich, możemy jedynie nabawić się lamentu patrząc na stan konta i zerowe efekty. Johimbina, czyli zastrzyk adrenaliny wprost z gorącej Afryki, zdecydowanie zalicza się do tych pierwszych. Mało tego, wychodzi przed szereg! Gotowi? 

 

 

Johimbina – pochodzenie i właściwości👇

Johimbina, czyli naturalny alkaloid to substancja zamieszkała w korze oraz liściach afrykańskiego drzewa – johimby lekarskiej. Na rynku suplementów dostępna jest w formie naturalnej pod postacią proszku, oraz w wersji laboratoryjnej - zamkniętej w kapsułkach. Podobnie jak inne prezenty matki natury, jej historia wykorzystania przez człowieka, liczy sobie już wieki, jak nie tysiąclecia. Lecz dopiero niedawno nauka zdołała okiełznać tą drzemiącą moc w niepozornej korze i listkach. Zanim trafiła pod mikroskopy, była z powodzeniem wykorzystywana jako swoisty pobudzacz organizmu, o zbliżonym działaniu do kofeiny, choć tylko pozornie. Johimbina bowiem aktywizuje znacznie szersze obszary organizmu, prezentując tym samym o wiele mocniejsze i skuteczniejsze działanie. Początkowo była doceniana za swoje właściwości na polu miłosnym, jako silny afrodyzjak. W obecnych czasach jednak, prawdziwą karierę robi w kulturystyce i sportach sylwetkowych, lecz nie tylko. Można powiedzieć, że wszędzie tam, gdzie parę kilo za dużo stanowi problem. Bowiem Johimbina doskonale radzi sobie z nawet najbardziej opornym tłuszczem. Jak? Zacznijmy jednak po kolei.

 

Johimbina – geneza działania 👇

Johimbura (bo tak powinna wybrzmiewać przy konkurencji) działa na zasadzie blokady niektórych receptorów, przy jednoczesnej aktywacji układu współczulnego, który z kolei uwalnia do krwiobiegu hormony – adrenaline i noadrenaline. Takie „combo” przełącza nasz organizm w stan wzmożonej aktywności, cechujący się zwiększoną reakcją na rozmaite bodźce. Stan jakiego się wtedy doświadcza, można zdefiniować jako „walcz lub uciekaj – pomogę Ci w jednym i drugim”. Innymi słowy – od 2 do 4 godzin, mamy szansę na lepsze wykorzystanie naszego narzędzia jakim jest ciało. Jako, że johimbina skutecznie stymuluje przepływ krwi do narządów płciowych, przez lata uważano iż jest to dobry sposób na naturalne podbijanie testosteronu. Niestety współczesne badania potwierdziły, że testosteronu nie podnosi, ale nazwijmy to, „funkcje seksualne” już jak najbardziej. Aby wszystko miało ręce i nogi, wypunktujmy flagowe właściwości johimbiny ⬇️

 

✅Uwolnienie adrenaliny i noradrenaliny

👉Zwiększone stężenie adrenaliny we krwi, przyniesie nam podwyższony puls wraz z ciśnieniem. Wszystko zależy jednak od dawki, bowiem johimbina przyjmowana w niewielkich porcjach, stabilizuje ciśnienie. Analogicznie w większych – podwyższa.

 

✅Wzmożony metabolizm tłuszczowy na polu termogenicznym

👉Mówiąc ludzkim językiem, pali tłuszcz jak wściekła. To koronna cecha naszego związku, o której więcej dowiecie się później.  

 

✅Rozszerzanie i kurczenie się naczyń krwionośnych

👉To istotny punkt dla wszystkich miłośników rozwoju muskulatury. Dzięki rozszerzaniu się naczyń krwionośnych, możemy znacząco poprawić efekt pompy mięśniowej. Więcej krwi w mięśniach = więcej tlenu i substancji odżywczych, co istotnie przekłada się na rozrost samej tkanki. Johimbina z powodzeniem może być wykorzystywana jako mocna przedtreningówka, jednak ze względu na jej dziką siłę zaleca się stosowanie małych dawek. Nie, to nie żart. W przeciwnym wypadku jazda bez trzymanki gwarantowana.

 

Co jeszcze? ⬇️

👉Pobudzenie erekcji i przyśpieszona ejakulacja

👉Podniesienie libido

👉Zwiększenie wrażliwości komórek na dotyk

👉Pobudzenie układu nerwowego

 

Ok, mamy już wszystko. Czas na dania główne ⬇️

 

Johimbina – najlepszy spalacz tłuszczu? Blisko!👇

W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku spalaczy tłuszczu, ten alkaloid zdecydowanie wyróżnia poziom mocy z jaką uderza w nawet najbardziej oporne miejsca lokacji tłuszczu. Poprzez blokadę receptorów Alfa2 (receptory adrenegiczne), grających role ochrony niechcianego faciku, nasz organizm zaczyna czerpać energie z zasobów umiejscowionych w najbardziej newralgicznych miejscach – czyli dołu brzucha, okolic klatki piersiowej, ud, pośladków oraz bioder. To tak w dużym uproszczeniu. Tutaj najbardziej usatysfakcjonowane mogą być Panie, bowiem w johimbinie leży nadzieja na skuteczną likwidacje najbardziej znienawidzonego celebryty w kobiecym świecie – celluitu. W świetle przeprowadzonych dotychczas badań, wiele kobiet całkowicie zażegnało ten niezbyt estetyczny dla większości wygląd cery, uzyskując niemal całkowite jej wygładzenie. Także johimbina może być doskonałą bronią w walce z opornym wrogiem. Znane i niezbyt lubiane „boczki”, również pójdą w zapomnienie i to szybciej niż pieniądze z komunii. A jak! Czy jednak johimbine można uznać za najlepszy spalacz tłuszczu? Z pewnością znajduje się w ścisłej czołówce, lecz charakterystyka jej działania zamyka się w obrębie tylko dwóch szlaków metabolicznych, podczas gdy konkurencyjne preparaty aktywują kilka naraz. Z drugiej jednak strony, nasza johimbura jako jedyna skutecznie radzi sobie np. ze sławetnymi boczkami i charakteryzuje ją wyjątkowe działanie nie tylko na tym obszarze.  

 

Wpływ Johimbiny na życie seksualne👇

Korzenie stosowania johimbiny sięgają właśnie tej sfery. Pobudzając układ nerwowy, johimbina przyczynia się do znacznego uwrażliwienia komórek na dotyk, w tym także stref erogennych zapewniając zwiększone doznania seksualne. Biorąc pod uwagę te oczywiste korzyści, nasza afrykańska kora wydaje się doskonałym sposobem na problemy z erekcją, bądź niskim libido. Możemy ją znaleźć w wielu preparatach na potencje, najczęściej w formie syntetycznej. Niestety nie można jej traktować jako uniwersalnego panaceum. Chociażby ze względu na chwilowy efekt działania (od 2 do 4 godzin), co w dłuższej perspektywie może prowadzić do uzależnienia, a także zwiększenia przyjmowanej dawki, co niestety niesie za sobą pewne ryzyko o którym za moment. Doraźnie – jak najbardziej, o ile nie mamy przeciwskazań w postaci chorób układu sercowo-naczyniowego.

 

Występowanie johimbiny w świecie suplementów👇

Jak już wiemy, nasz alkaloid wchodzi w skład wielu ekstraktów, między innymi na potencje. Jest to niemal równie liczna grupa, co spalacze tłuszczu i właśnie na tych drugich skupimy się najbardziej. Należy rozróżnić dwie dostępne formy johimbiny – naturalną oraz syntetyczną, występującą z dopiskiem HCL. To właśnie ten rodzaj możemy znaleźć w większości dostępnych suplementów. Syntetyczna johimbina znacznie grzeczniej zachowuje się w naszym organizmie poprzez pozbawienie jej pewnych pierwiastków, których działanie nie jest jeszcze do końca poznane przez świat nauki. Dzięki takiemu kagańcowi, jej aktywność jest o wiele bardziej zrównoważona oraz przewidywalna.

 

Jaką johimbine wybrać i jak ją przyjmować?👇

Najkorzystniejszą opcją jest syntetycznie stworzony chlorowodorek, który znaleźć możemy pod inicjałami HCL. To zdecydowanie bezpieczniejsza alternatywa dla naturalnego proszku, pozyskiwanego bezpośrednio z natury. Dlatego dla spokojnej głowy warto wybrać wersje stworzoną w laboratorium. Za bezpieczną dawkę dobową przyjmuje się 50mg. Warto podkreślić aby przy kupnie, zwracać uwagę na dawkę w pojedynczej kapsułce. Wybierajmy raczej te z najniższymi stężeniami ze względu na lepszą elastyczność, doboru dawki która nie w każdym przypadku okaże się tak samo skuteczna. Za optimum przyjmijmy 5mg na kapsułkę. Znając zasadę działania utleniania się kwasów tłuszczowych, które to najszybciej opuszczają nasz krwioobieg będąc na czczo – johimbina zaprezentuje pełnie swojej siły właśnie z rana, przed spożyciem pierwszego posiłku. Jeśli jednak z jakiś powodów nie możemy przyjmować johimbiny na pusty żołądek, w grę wchodzi posiłek zawierający samo białko. Spożycie dodatkowych tłuszczy oraz węglowodanów, znacząco utrudni cały misterny plan. Ponadto, wyciągi z johimbiny stymulują działanie tyraminy. Ze względu na wysoką zawartość tyraminy w niektórych produktach spożywczych, na czas kuracji powinniśmy takowe ograniczyć. Jakie konkretnie? ⬇️

📌 Czerwone wino

📌 Mięso

📌 Czekolada

📌 Żółte sery

 

Zakazany owoc smakuje najlepiej

Pomimo, że w kwietniu 2019 roku Unia Europejska uznała johimbine za substancje zakazaną, doszło do pewnego paradoksu. Bowiem temat johimbiny, „wisiał” przez ponad 2 lata na tablicy unijnych ustawodawców, w celu weryfikacji czy jej przyjmowanie szkodzi zdrowiu. Nikt tej szkodliwości nie udowodnił, co zaskutkowało wpisaniem johimbiny na…listę substancji zakazanych. Jaki z tego morał? Wszystko jest dla ludzi, ale należy korzystać z tego mądrze i rozważnie. Tym bardziej jeśli mamy na myśli coś, co pochodzi od natury i nie powoduje zaburzeń percepcji ani rażących, negatywnych oddziaływań na nasz organizm. W Polsce johimbina, oficjalnie jest dostępna tylko na receptę, jednak ze względu na - powiedzmy sobie wprost - kuriozalną sytuację prawną, jej obieg w sferze handlu suplementów to kwestia oczywista. Dlatego nie czujmy się przestępcami pytając o johimbine w sklepach internetowych bądź stacjonarnych. Musimy mieć jednak świadomość, że takie prawne niejasności o lekkim zabarwieniu absurdu, skutkują zalewaniem rynku wątpliwej jakości preparatów udających ten wyjątkowy alkaloid. Brak logicznej i jasnej regulacji, oznacza czasem niejasne źródło pochodzenia surowca. Nie mamy pewności – nie kupujmy. Jednakże dobre sklepy wiedzą jak uniknąć przysłowiowej wtopy, więc na pewno nie sprzedadzą nam tynku ze ściany. Nie ma jednak powodu aby jakkolwiek demonizować ten związek, poza Unią Europejską jest w czynnej sprzedaży i codziennie pomaga milionom osób na ich problemy natury sylwetkowej, bądź o podłożu fizjologicznym. Nie oznacza to jednak, że każdy bez wyjątku może korzystać z jego beneficjum. Poziom mocy johimbiny może być przeszkodą w przypadku ⬇️

 

⛔️ Chorób układu sercowo-naczyniowego

⛔️ Choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy

⛔️ Chorób tarczycy

⛔️ Chorób nerek

⛔️ Chorób wątroby

⛔️ Osób z nadciśnieniem

⛔️ Kobiet w ciąży

 

⚠️ Ze względu na możliwość wystąpienia interakcji johimbiny z przyjmowanymi lekami bądź ich składowymi, temat suplementacji należy uprzednio bezwzględnie skonsultować z lekarzem ⚠️ 

 

Lista grzechów - skutki uboczne stosowania johimbiny 

Niestety, tak jak w przypadku większości tego typu substancji, przy jej stosowaniu mogą wystąpić różne nieprzyjemne symptomy. Należy jednak pamiętać, iż jest to kwestia mocno indywidualna. Dlatego nie należy obawiać się doświadczenia któregoś z nich lub akurat tego konkretnie. Do najczęstszych zalicza się ⬇️

📌 Bóle głowy

📌 Drżenie mięśni

📌 Nudności

📌 Nerwowość

 

Warto?

Ze względu na krótki okres bytowania na salonach, spektrum zastosowań i właściwości johimbiny nie jest jeszcze do końca poznane. Związek ten cały czas jest pod czynną obserwacją bacznych oczu naukowców, jednakże na ten moment nie znaleziono żadnych dodatkowych, wyraźnych przeciwskazań do stosowania przez zwykłych konsumentów. A toczące się wciąż badania, dają nadzieje na wydobycie z jego potencjału jeszcze większych korzyści. Johimbina to na tyle przełomowy suplement, że jego możliwości mogą zostać jedynie spotęgowane. Ze względu na niespotykane działanie w dziedzinie termogeniki, to prawdziwa rewolucja w spalaniu tłuszczu. Czy johimbina może w przyszłości stać się królową tej sfery? Na pewno ma na to papiery, a przypisanie jej tej cechy zależy w głównej mierze od nas, czyli interesantów. 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie znajdujące się na blogu artykuły są własnością sklepu PROFIT i zabrania się ich kopiowania pod karą grzywny zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nasz sklep internetowy specjalizuje się w sprzedaży odżywek i suplementów diety, witamin, ziół, odzieży sportowej, akcesoriów sportowych oraz akcesoriów do sportów walki. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób chcących poprawić swoje zdrowie, sylwetkę, samopoczucie, formę fizyczną. Oferujemy produkty przyjazne osobom zmagającym się z cukrzycą, SIBO, nietolerancją glutenu, nietolerancją laktozy i wieloma innymi chorobami. Produkty oferowane są również osobom będącym na dietach typu KETO, Paleo, redukcyjnych lub masowych.

Komentarze do wpisu (3)

2 maja 2021

Coś super na odchudzanie coś co działa

10 lipca 2023

Poproszę jedno opakowanie yohimbine

15 marca 2024

Mogę prosić o cenę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl